O nas

Historia REBE Lighting

REBE lighting powstało w wyniku połączenia sił osób z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej i oświetleniowej. Zespół składa się z projektantów instalacji elektrycznych oraz specjalistów w zakresie sprzedaży oświetlenia. Doświadczenie nabywali realizując projekty w przemyśle jak również szeroko rozumianych obiektach użyteczności publicznej.

Oferujemy projekty instalacji elektrycznych, obszerny wybór opraw oświetleniowych a także systemy sterowania oświetleniem dla wszystkich obszarów zastosowań w zakresie profesjonalnego oświetlenia budynków: biura, oświata, handel, hotele, muzea, służba zdrowia, przemysł, architektura.

Wartości którym hołdujemy to profesjonalna obsługa, terminowa realizacja projektów/dostaw – nawet w przypadku trudnych koncepcji oraz pełne zadowolenie klienta po zakończeniu przedsięwzięcia.

Teresa Kądzioła

Misja

Oświetlenie ma duży wpływ na samopoczucie i emocje, dzięki szerokiej ofercie opraw możemy dobrać rozwiązania zależnie od potrzeb i wymagań w danym obiekcie co sprawi znaczne podniesienie komfortu pracy. Wieloletnie doświadczenie w realizacja inwestycji pozwoliło wyselekcjonować najlepsze rozwiązania na rynku, dzięki temu możemy sprostać większości oczekiwań, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo ludziom przebywającym we wnętrzu jak również odpowiednie warunki do wykonywanych zadań.

Najnowocześniejsze rozwiązania w oświetleniu pozwalają znacznie obniżyć ilości zużytej energii elektrycznej co zmniejsza koszty eksploatacji z równoczesnym ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko.